środa , Październik 28 2020
Kijów ul. I. Franki 40b m. 307
tel. +38 (044) 486-31-77
e-mail: zpu5@o2.pl
Home / Władze ZPU

Władze ZPU

FB_IMG_1516102830190

Antoni Stefanowicz – 

Prezes Związku Polaków na Ukrainie

Zarząd Główny ZPU

Nr Imię, nazwisko Miasto Telefon e-mail
1 Aleksander Stefanowicz – Pierwszy Wiceprezes Kijów (044)4863177 zpu5@o2.pl
2 Helena Chomenko – Wiceprezes Biała Cerkiew, obw. kijowski (097)9640064 chelena5@o2.pl
3 Olga Pawluk – Wiceprezes Zaporoże (067)7032393 polonia.nick@gmail.com
4 Natalia SzumlańskaWiceprezes Żytomierz (096)5657944 nszumlanska@ukr.net
5 Łesia Jermak – Wiceprezes Kijów (066)5551483 polanie@ukr.net
6 Rostysław Raczyński  –dyrektor biura ZPU Kijów (098)7779215 rostyslaw.raczynski@gmail.com
7 Arseniusz Milewski Borodianka,
obw. kijowski
(067)9302601 0679302601@ukr.net 
8 Jerzy Wójcicki Winnica (067)3665050 euroconnect@ukr.net 
 9 Jerzy Sokalski Berdyczów,
obw. żytomierski
(067)9416570 radioberdyczow@gmail.com
 10 Wiktor Marenycz  Kremeńczuk,
obw. połtawski
(067)5328457 zpu.kr@sat.poltava.ua 
11 Rozalia Lipińska Chersoń (099)9017916 polonia.cherson@gmail.com
12 Stanisław Panteluk Kijów (067)2353192 okodk@ukr.net
13 Wadim Pokidko Kijów (093)7410181 ovag@bigmir.net
 14 Franciszek Miciński Chmielnicki (097)4951074 frans_zpu@ukr.net 
15 Łarysa Bułanowa Kijów (066)9161116 l.bulanowa@ukr.net
16 Swietłana Zajcewa-Wełykodna Odessa (048)7261771; (067)5196145 polonia.od.ua@gmail.com
17 Maryna Gorbacz Kramatorsk,
obw. donecki
(050)2024450 kramatorskpolonia@ukr.net
18 Helena Udowienko Starobielsk,
obw. lugański
(050)8067437 mostnadziei@gmail.com
19 Igor Janiszewski-Chłystow Nowa Kachowka,
obw. chersoński
(050)2032898 polonia-nk@wp.pl
20 Halina Pamazan Krzywy Róg, obw.
dnipropietrowski
(093)8743945 galinapomazan75@gmail.com

Pan Tadeusz Załucki  – honorowy członek Zarządu Głównego ZPU

Prezydium Zarządu Głównego ZPU

1 Antoni Stefanowicz – Prezes
2 Aleksander Stefanowicz – Pierwszy Wiceprezes
3 Helena Chomenko – Wiceprezes
4 Olga PawlukWiceprezres
5 Natalia SzumlańskaWiceprezres
6 Łesia Jermak – Wiceprezres
7 Wadim Pokidko – członek ZG
8 Arseniusz Milewski – członek ZG
 9 Jerzy Sokalski – członek ZG

Comments are closed.

Scroll To Top