Kijów ul. I. Franki 40b m. 307
tel. +38 (044) 486-31-77
e-mail: zpu5@o2.pl
Home / Aktualności / ŚWIATOWY KONGRES „KRAJ – EMIGRACJA” 03-06.09.2022 ROKU W WARSZAWIE

ŚWIATOWY KONGRES „KRAJ – EMIGRACJA” 03-06.09.2022 ROKU W WARSZAWIE

Szanowni Państwo,

W imieniu Przewodniczącego Rady Krajowej Pana Premiera Kowalczyka oraz Prezesa Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” Pana Dariusza Piotra Bonisławskiego przesyłam w załączeniu zaproszenie do udziału w Kongresie Kraj – Emigracja, który zaplanowany jest na 3-6 września w Warszawie.

Będzie to wyjątkowa okazja do spotkania środowisk Polskich i Polonijnych oraz możliwość udziału w dyskusjach z przedstawicielami rządu, środowisk naukowych i biznesowych o najważniejszych sprawach dotyczących polskiej racji stanu, bezpieczeństwa narodowego, sytuacji gospodarczej oraz tożsamości.

Jesteśmy przekonani, że Państwa udział wzbogaci Kongres i wniesie wiele dobrego do zainicjowanych dyskusji. Nie do przecenienia, wydaje się też możliwość bezpośrednich spotkań i tym samym odbudowania relacji, które po okresie pandemii zostały mocna zachwiane.

Honorowy patronat nad kongresem objął Prezydent RP Andrzej Duda.

Formularz zgłoszeniowy do udziału w kongresie znajduje na stronie www SWP pod linkiem http://www.wspolnotapolska.org.pl/kraj_emigracja2022/index.php, który należy wypełnić. Po zakwalifikowaniu (liczy się kolejność zgłoszeń) otrzymacie Państwo potwierdzenie i szczegółowe informacje dot. programu i pobytu.

Jeżeli w Państwa środowisku są osoby, które chcielibyście aby uczestniczyły w Kongresie serdecznie prosimy o przekazanie zaproszenia i prośby o zgłoszenie się poprzez formularz. Z góry dziękujemy.

Więcej informacji na temat kongresu znajdziecie Państwo na stronie www SWP http://wspolnotapolska.org.pl/index.php

Łączę wyrazy szacunku i pozdrowienia

Anita Staszkiewicz

Снимок

Comments are closed.

Scroll To Top