Kijów ul. I. Franki 40b m. 307
tel. +38 (044) 486-31-77
e-mail: zpu5@o2.pl
Home / Aktualności / До уваги керівників полонійних організацій СПУ – За яких умов є можливість не платити за оренду офісу

До уваги керівників полонійних організацій СПУ – За яких умов є можливість не платити за оренду офісу

Орендна плата згідно з договором оренди майна приватної власності

Відповідно до частин 4, 6 статті 762 Цивільного кодексу України, наймач має право вимагати зменшення плати, якщо через обставини, за які він не відповідає, можливість користування майном істотно зменшилася. Наймач звільняється від плати за весь час, протягом якого майно не могло бути використане ним через обставини, за які він не відповідає.

Подібна норма викладена також в частині 2 статті 286 Господарського кодексу України, за якою орендар має право вимагати зменшення розміру орендної плати, якщо через обставини, за які він не відповідає, змінилися передбачені договором умови господарювання або істотно погіршився стан об’єкта оренди.

Виходячи з наведених норм, орендар може вимагати від орендодавця зменшення розміру орендної плати чи звільнення від сплати орендних платежів у разі пошкодження орендованого майна або якщо орендар не має об’єктивної можливості використовувати орендоване майно належним чином у зв’язку з веденням бойових дій на території адміністративно-територіальної одиниці, в межах якої знаходиться орендоване майно.

Comments are closed.

Scroll To Top