Kijów ul. I. Franki 40b m. 307
tel. +38 (044) 486-31-77
e-mail: zpu5@o2.pl
Home / Publikacje / Wyższa Szkoła Handlu Pedagogiki i Administracji z Poznania zaprasza na studia młodzież z Ukrainy

Wyższa Szkoła Handlu Pedagogiki i Administracji z Poznania zaprasza na studia młodzież z Ukrainy

dgmWyższa Szkoła Handlu Pedagogiki i Administracji z Poznania zaprasza na studia młodzież z Ukrainy. 

Szanowni Państwo

Zwracam się do Państwa w imieniu Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu propozycją nawiązania współpracy. Celem współpracy byłoby pozyskiwanie kandydatów z terytorium Ukrainy na studia w naszej Uczelni. Ofertę studiów przesyłam w załączeniu w języku rosyjskim lub jest dostępna na stronie internetowej Uczelni: www.wspia.pl

Jeśli bylibyście Państwo zainteresowani naszą propozycją, proponujemy podpisanie umowy, która szczegółowo określałaby warunki naszej współpracy. Za każdego skutecznie zrekrutowanego kandydata na studia proponujemy prowizję w wysokości 150 Euro.

Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji to nowoczesna Uczelnia, która powstała w 2004 roku. W wyniku dynamicznego rozwoju Uczelnia może poszczycić kilkoma tysiącami studentów, którzy aktualnie studiują w murach WSPiA. Kształcimy studentów na 11 kierunkach licencjackich (pedagogika, psychologia, filologia, administracja, bezpieczeństwo wewnętrzne, fizjoterapia, wychowanie fizyczne, ratownictwo medyczne, kosmetologia, pielęgniarstwo, Edukacja Techniczno – Informatyczna) i 4 magisterskich (pedagogika, administracja, fizjoterapia, prawo /studia jednolite – 5 – letnie/). Nauka w naszej Uczelni odbywa się na bardzo wysokim poziomie co zostało potwierdzone m. in. certyfikatem: „Najwyższa Jakość w Edukacji”.

W ramach  kierunków studiów oferujemy szereg bardzo atrakcyjnych specjalności kształcenia.  Kadrę dydaktyczną stanowią doskonali wykładowcy oraz wybitni praktycy życia gospodarczego (m. in. przez kilka ostatnich lat w Uczelni wykładał obecny Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej dr Andrzej Duda). Oferta i poziom naszych studiów odpowiada aktualnym wymaganiom rynku pracy. Dlatego też absolwenci naszej Uczelni są doskonale przygotowani do sprostania wymogom szybko zmieniającej się gospodarki.  Bez problemu więc po studiach znajdują pracę i są cenieni przez pracodawców oraz środowiska opiniotwórcze (w 2015 r. w plebiscycie najpopularniejszej w Poznaniu i Wielkopolsce gazety „Głos Wielkopolski” Uczelnia otrzymała wyróżnienie „Rynek pracy nie ma przed nimi tajemnic”. Kapituła plebiscytu doceniła to, że Uczelnia – systematycznie – analizując rynek pracy, dostosowuje swoją ofertę kierunków i specjalności do zapotrzebowania na konkretnych specjalistów).

WSPiA ma już doświadczenie w kształceniu młodzieży z terenu Ukrainy, dla której ma przygotowaną specjalną ofertę edukacyjną. Pomagamy jej m. in. doskonalić znajomość j. polskiego oraz zaklimatyzować się pod względem socjalno – bytowym podczas studiów w Polsce.

Uczelnia prowadzi bardzo rozbudowaną wymianę zagraniczną. W jej ramach studenci WSPiA mogą przez jeden lub dwa semestry zdobywać wiedzę w uczelniach zagranicznych, z którymi współpracuje szkoła. Studenci mają również możliwość odbycia trzymiesięcznych płatnych praktyk w bardzo atrakcyjnych miejscach turystycznych na terenie Unii Europejskiej.

W uczelni aktywnie działa Biuro karier, które pomaga studentom w znalezieniu doraźnej pracy w trakcie studiów oraz w sprawach socjalnych (np. pomoc w znalezieniu mieszkania podczas studiów). Organizuje liczne szkolenia, warsztaty podnoszące kwalifikacje zawodowe studentów i absolwentów. Studenci biorą udział w zajęciach sportowych, obozach, licznych zawodach czy turniejach w Polsce i zagranicą.

Na koniec jeszcze kilka słów o mieście Poznaniu, w którym mieści się Uczelnia. Jest to jedno z najlepiej rozwiniętych gospodarczo miast w Polsce. Piąte pod względem liczby ludności miasto w kraju. Stanowi ważne centrum przemysłu, handlu, logistyki i turystyki biznesowej. Funkcjonują tu Międzynarodowe Targi Poznańskie – największe i najstarsze centrum wystawiennicze w Polsce. Poznań to duży ośrodek akademicki, naukowy i kulturalny. O dynamice rozwoju Poznania świadczy m. in. iż poziom bezrobocia należy do najniższych w kraju (4,2%). Miasto zaliczane jest do najbardziej atrakcyjnych miejsc do inwestowania w Polsce. Jest też bardzo dobrze skomunikowane z resztą kraju i wieloma miastami Europy (znajdują tu jeden z najważniejszych węzłów kolejowych – umożliwiający bezpośredni dojazd do większych miast w Polsce, zatrzymują się tu pociągi międzynarodowe do Amsterdamu, Paryża, Berlina i Moskwy; miasto posiada także międzynarodowy port lotniczy – dolecieć można z niego do 25 lotnisk zlokalizowanych gł. w Europie Zachodniej; Poznań leży także na trasie autostrady A2 która łączy Berlin z Warszawą; Poznań i Berlin dzieli tylko odległość 270 km).

Dodatkowe informacje o Uczelni na stronie internetowej: www.wspia.pl

SIFd3rIb

Ulotka

Biuro Rekrutacji WSPiA:

ul. Bułgarska 55

60 –320 Poznań

Tel.: +48 (61) 843 47 96 wew. 21

e-mail: pelnomocnikrektora@wspia.pl

Studiuj w Unii Europejskiej, studiuj w kolebce polskiej przedsiębiorczości – Poznaniu!

Comments are closed.

Scroll To Top