środa , Luty 26 2020
Kijów ul. I. Franki 40b m. 307
tel. +38 (044) 486-31-77
e-mail: zpu5@o2.pl
Home / Anonsy / Bezpłatny kurs języka polskiego i kultury polskiej – Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

Bezpłatny kurs języka polskiego i kultury polskiej – Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

Szanowni Państwo,

Akademia Leona Koźmińskiego wspólnie z Praską Fundacją Nauki i Kultury w Warszawie realizuje kolejną edycję projektu „Poznaj nas. Poznaj siebie II” dofinansowanego z Unii Europejskiej (Europejski Fundusz na Rzecz  Integracji Obywateli Państw Trzecich). Głównym celem projektu jest stworzenie struktur umożliwiających aktywną integrację obcokrajowców z polskim społeczeństwem.

Cel ten jest realizowany poprzez:

  • Podwyższanie kwalifikacji językowych w zakresie znajomości języka polskiego oraz wiedzy z zakresu kultury i historii Polski.
  • Wzmocnienie integracji poprzez umożliwienie uczestnikom platformy współpracy (imigrantów jak i Polaków) wspólnej pracy nad określonymi zadaniami.
  • Wzrost poziomu wiedzy Polaków dotyczącej kultury i historii krajów, z których będą pochodzić imigranci – uczestnicy projektu.

Niniejszym pozwalamy sobie przesłać broszury informacyjne o kursach języka polskiego i kultury polskiej organizowanej w ramach projektu „Poznaj nas. Poznaj siebie II” przez Akademię Leona Koźmińskiego. Zajęcia przeznaczone są dla osób, które od najbliższego roku akademickiego mają zamiar podjąć naukę na studiach wyższych w Polsce i chcą podnieść swoje kwalifikacje językowe i znajomość kultury polskiej.

Zajęcia będą się odbywać przez cały rok, wymiar – 120 godzin języka polskiego na poziomie podstawowym i średniozaawansowanym (60 godzin semestralnie) i 60 godzin historii i kultury Polski (30 semestralnie). Warunkiem udziału w projekcie jest posiadanie 12-miesięcznej wizy (365 dni) lub karty pobytu. Udział w projekcie jest bezpłatny.

W załączniku znajduje się oficjalny plakat promujący przedsięwzięcie. Liczba miejsc ograniczona. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt e-mailowy bbaprogram@kozminski.edu.pl lub telefoniczny

+ 48 22 519 21 93

Jeśli jest taka możliwość prosimy o umieszczenie naszych broszur w miejscu ogólnodostępnym również dla odwiedzających ambasadę gości i obywateli Państwa kraju.

Serdecznie zapraszamy!

Paulina Kowalska

Specjalista ds. Promocji i Rekrutacji

bbaprogram@kozminski.edu.pl

„Poznaj nas. Poznaj siebie II”

Akademia Leona Koźmińskiego

ul. Jagiellońska 59

03-301 Warszawa

 

 

 

Comments are closed.

Scroll To Top